Funktionärer

Våra funktionärer

Cafémästeriet

Inköps- och lagerchef

sofie johannesson, Fabian Sondh, Albin Pålsson, Jonathan Benitez

Vice Cafémästare

Amanda Nilsson, Max Mauritsson

Förvaltningsutskottet

Arkivarie

Dennis Dalenius, Saga Juniwik

Ekiperingsexpert

Henrik Ramström, Saga Ekman

Husstyrelserepresentant

Sophia Grimmeiss Grahm

Hustomte

Björn Johnsson , Henrik Ramström, Julius Dahlgren

Skattmästare

Filip Johansson

Vice Förvaltningschef

Markus Rahne

Informationsutskottet

Chefredaktör

Hannes Björk

Fotograf

Molly Lilljebjörn Rusk, Eltayeb Bayomi, Amanda Zarkout

Kodhackare

Adam Koch, Jennifer Ramkull, Johan Ekman, Johan Karlberg, Markus Rahne, Martin Svensson, Nicklas Norborg Persson, Niklas Kjellman, Oskar Berg, Per Josefsson, Belenos , Simon Palmhager, Sol , Johan Lindeskog, Oscar Uggla, Ivar Söderberg, Hannes Bydén, Amelie Bäck, Anton Fristedt, August Zenk, Axel Sondh, Carl Sjögren, Christian Benson, Christoffer Sörensson, Daniel Johansson, David Karlsson, Erik Månsson, Erik Rydengård, Fabian Frankel, Filip Kronström, Gustav Jönemo, Axel Jensen

Macapär

Johannes Larsson

Picasso

Hannes Björk, Jonathan Benitez

Teknokrat

David Uhler Brand, Emil Pedersen Lundh, Oscar Uggla

Vice Kontaktor

Saga Juniwik

Källarmästeriet

Cøl

Viktor Persson, Carl Spangberg

Källarmästare

Anton Jigsved, Johan Vikstrand, Hjalmar Tingberg, Isak Öberg, Henrik Stålbom, Pontus Hallqvist, Neaera , Klara Eriksson, Belenos , Nils Persson, Fredrik Berg, Julius Dahlgren, Paulina Sager, Karl-Philip Blé Cato, Jonas Andersson, Peter Andersson, Johannes Larsson, Mia Cicovic, Martin Alumets, Lykke Månsson, Björn Johnsson , Johanna Bengtsson, Jennie Karlsson, Louise Wedberg , Sofia Rokkones, Tor Hammarbäck, Amelie Bäck, Kristina Gehrisch, Amanda Gustafsson, Matilda Dahlström, Alicia Lindmark, Axel Falk

Vice Krögare

Filip Winzell, Stephanie Bol

Nolleutskottet

Co-phøsare

Neaera , Sol , Inti , Belenos , Dagr

Øvergudsphadder

Anton Jigsved, Sophia Carlsson

Näringslivsutskottet

Alumniansvarig BME

Emil Nilén, Sofia Rokkones

Alumniansvarig E

Sepehr Tayari

Näringslivskontakt

Lejla Alibegovic, Jonathan Jakobsson, Johan Vikstrand, Andreas Bengtsson, Filip Larsson, Fredrik Nilsson, Linnea Nilsson, Thomas Syski, Ludvig Pettersson, Elin Branzell, Jennie Karlsson, Henrik Stålbom

Teknikfokusansvarig

Johan Vikstrand, Johan Vikstrand

Vice ENU-ordförande

Philip Johansson

Nöjesutskottet

Fritidsledare

Kajsa Ekenberg, Henrik Ramström, Jesper Laurell, Mattias Lundström

Idrottsförman

Amanda Zarkout, Mattias Lundström

Stridsrop

Tove Börjeson

Umph-meister

Ariton Karamani, Axel Sneitz-Björkman

UtEDischoansvarig

Saga Juniwik

Vice Entertainer

Jakob Pettersson, Emil Bergström

Øverbanan

Johan Wendt

Sexmästeriet

Barmästare

Anton Fristedt, Johan Siwerson

Hovmästare

Moa Rönnlund, Freja Sahlin

Köksmästare

Fredrik Berg, Filip Larsson

Preferensmästare

Y Nhi Pham

Sexig

David Karlsson, Johan Halldin, Timothy Burfield, Rebecka Lövgren, Melina Alnasser, Emma Hjörneby, Caroline Zander, Jonathan Benitez, Marcus Ascard, Amjad Belbisi, Axel Sandqvist, Adam Rosandell, Jakob Pettersson, Klara Indebetou, Isa Clementsson, Henrik von Friesendorff, Sophia Carlsson, Tina Tabandeh, Ragnhild Kilborn, Fabian Sondh

Sångförman

Axel Sondh, Niklas Gustafson

Vice Sexmästare

Davida Åström

Studierådet

Skyddsombud med ansvar för fysisk miljö

Axel Sandqvist

Skyddsombud med likabehandlingsansvar

Emma Hjörneby, Tina Tabandeh

SRE-ledamot

Sophia Grimmeiss Grahm, Linnea Wenäll, Sofia Karlén, Lisa Linárd Pedersen, Jonna Fahrman, Amina Gojak

Vice SRE-Ordförande

Lina Samnegård

Världsmästare

William Marnfeldt, Teodora Kerac

Årskurs BME-1 ansvarig

Emma Hjörneby

Styrelsen

Cafémästare

Elin Johansson

Entertainer

Adam Belfrage

Förvaltningschef

Magnus Lundh

Kontaktor

Axel Voss

Krögare

Malin Heyden

Näringslivsutskottets Ordförande

Isabella Hansen

Ordförande

Daniel Bakic

Sexmästare

Alexander Wik

SRE-ordförande

Fanny Månefjord

Øverphøs

Hyperion

TLTH sektionsrepresentanter

Valnämnden

David Uhler Brand

Valberedningen

Valberedningens Ordförande

Pontus Landgren

Valberedningens sekreterare

Josefine Sandström

Valberedningsledamot

Linnea Sjödahl, Jessica Kågeman

Övriga

HTF-ansvarig

Lisa Swanberg, Olivia Samuelsson

Inspektor

Monica Almqvist

Projektfunktionärer

Henrik Fryklund, Erik Andersson

Revisor

Anders Nilsson, Fredrik Peterson

Revisorsuppleant

Emil Harvig, Albin Nyström Eklund

Sigillbevarare

Henrik Ramström

Talman

Erik Månsson